Navigacija

Pradžia

Dabar lankosi

Mes turime 27 svečius online
Židiniai, krosnys, dekoratyvinė interjero keramika PDF Spausdinti El. paštas

Siūlome originalaus dizaino keraminių koklių židinius,
krosnis - židinius bei krosnis, priderintas prie užsakovo interjero


Spalva
Galime pasiūlyti įvairiomis glazūromis dekoruotus (matinė glazūra arba transparantinė  labiau išryškinanti paviršiaus reljefą glazūra) krosnis ar židinius. Krosnių ir židinių keraminis dekoras gali būti puošiamas ir auksavimo technikos būdu. Jei vertinate natūralią keramiką ir jos grožį, siūlome terakotos krosnis ir židinius.

Pakuros
Jeigu norite jausti gyvą židinio ugnį, siūlome atviros pakuros židinius su meniškais kalvių darbo metalo įdėklais, suprojektuotais pagal užsakovo skonį. Taip pat siūlome krosnis ir židinius su specialiu stiklu uždaroma pakura arba degimo kamera.

Dizainas
Židinių ir krosnių dizainas gali būti tiek klasikinio, tiek ir modernaus stiliaus.

Medžiagos
Židiniuose ir krosnyse keramikos dekoratyvinės detalės gali būti derinamos su marmuro detalėmis, taip pat keramika gali būti derinama su įvairiais faktūriniais tinkais.  


Čia paminėjome tik kelis dažniausiai pasitaikančius židinių ir krosnių variantus. Visada atsižvelgiame į užsakovo pageidavimus, kad jo svajonių židinys ar krosnis taptų realybe. Juk krosnių bei židinių apipavidalinimo meninių sprendimų variantų kiekis neribotas, kaip neribota yra žmogaus fantazija ...